CHOROBY MĘSKIE - PRZYSTAWIANIE PIJAWEK

LECZENIE PIJAWKAMI

 

PIJAWKI

 

SPRZEDAŻ

 

LUBOŃ - MOSINA - KÓRNIK - ZANIEMYŚL - ŚREM - CZEMPIŃ - KOŚCIAN - GOSTYŃ - ŚRODA WLKP.

Przejdź do treści

Menu główne:

Hirudoterapia > Choroby

Choroby męskieChoroby męskie:

- impotencja
- niemoc płciowa
- bezpłodność
- zapalenia
- choroby narządów płciowych.

Bardzo krępujące, czyhające na każdego mężczyznę. Zauważane w różnym wieku, powodujące wiele problemów w życiu. Stają się często cierniem, którego nie potrafimy usunąć, a z którym życie staje się o wiele bardziej kłopotliwe. Problemy męskie zasadniczo moglibyśmy podzielić na dwie grupy. Pierwszą z nich są problemy związane ze złym funkcjonowaniem naszego organizmu. Nadwaga, nadciśnienie i zbyt wysoki cholesterol są powodem złego krążenia krwi w obrębie miednicy. Z kolei niedokrwienie tych narządów powoduje ich gorszą pracę w postaci różnego rodzaju niemocy płciowych, problemów fizjologicznych oraz impotencji. Drugą grupą są problemy powiązane z różnego rodzaju zapaleniami i zakażeniami zewnętrznymi. Brak odpowiedniej higieny oraz rozwiązłość seksualna naraża nas na różnego rodzaju niespodzianki. Zakażenia bakteryjne i grzybicze bardzo mocno oddziaływają na męskie przyrodzenia, powodując ich niemoc oraz codzienne problemy podczas toalety.

Choroby męskie
Leczenie pijawkami niektórych problemów męskich jest w miarę łatwe i dające szybkie rezultaty. Notujemy spore sukcesy w zwalczaniu impotencji, niemocy płciowej, bezpłodności oraz lekkich zapaleń i chorób narządów płciowych. Zawarte w ślinie pijawek neurotransmitery poprawiają przepływ impulsów nerwowych w narządach, a hirudyna udrażnia naczynia włosowate i ciała jamiste. Dodatkowo niewielkie ilości antybiotyków i środków przeciwzapalnych wydzielanych przez pijawkę z łatwością znajdują miejsce zapalenia i je usuwają.
Poważnym problemem stają się ciężkie stany zapalne wywołane bakteriami chorób wenerycznych i grzybami. Leczenie tych przypadków powinno być jedynie wspomagane pijawkami, a podstawą leczenia powinny być środki farmakologiczne zapisane przez lekarza.

Pijawki stawiamy w okolicy miednicy, a w szczególności w okolicach krocza, kości łonowej i ogonowej.
Wykonujemy 2-5 zabiegów z użyciem 4-6 pijawek wg indywidualnych ustaleń.

© 2011, Euro-gen biohodowla

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego