ŻYLAKI - PRZYSTAWIANIE PIJAWEK

LECZENIE PIJAWKAMI

 

PIJAWKI

 

SPRZEDAŻ

 

LUBOŃ - MOSINA - KÓRNIK - ZANIEMYŚL - ŚREM - CZEMPIŃ - KOŚCIAN - GOSTYŃ - ŚRODA WLKP.

Przejdź do treści

Menu główne:

Hirudoterapia > Choroby

Choroby naczyniowe, żylakiChoroby naczyniowe:

- przewlekła niewydolność żylna
- zakrzepowe zapalenie żył
- miażdżyca
- choroby naczyń
- zatory
- stwardnienie tętnic

Zespół żył i tętnic jest naszym najważniejszym i najbardziej odpowiedzialnym za stan zdrowia układem. Dzięki jego prawidłowej pracy wszystkie nasze komórki są odpowiednio dotlenione i odżywione, a produkty przemiany materii odtransportowane do nerek, a następnie wydalone. Jakikolwiek nawet najmniejszy czynnik blokujący bądź w jakiś sposób utrudniający swobodny przepływ krwi może powodować nieodwracalne zmiany w całym naszym organizmie. Weźmy chociażby sam cholesterol. Jego nadmiar odkładający się w żyłach i tętnicach powoduje ich zwężenie i gorszy przepływ. Wskutek tego rośnie nam ciśnienie tętnicze krwi powodując niepotrzebny nacisk na narządy. Dodatkowym problemem stają się tętnice, które aby utrzymać to ciśnienie wzmacniają i pogrubiają swoje ścianki na zewnątrz i do środka, powodując kolejne zwężenie tętnic i kolejny wzrost ciśnienia. Pętla się zamyka i powraca jak lawina z kolejnymi problemami.
Czynników mogących wywoływać blokowanie przepływu krwi jest znacznie więcej, a co za tym idzie możemy odnaleźć o wiele więcej komplikacji w naszym organizmie. Wszystkie te choroby posiadają podobne objawy, a skutki ich działania są również bardzo podobne. Niedotleniony i słabo ukrwiony organizm bardzo źle funkcjonuje. Problemy żylno-tętnicowe namnażają nam kolejnych problemów w postaci niewydolności niektórych organów oraz zimnych i bolących kończyn dających o sobie znać w każdym momencie naszego życia.
W przypadku leczenia tych chorób najlepiej jest zastosować metodę kompleksową obejmującą wszystkie strefy naszego ciała z uwzględnieniem najważniejszych organów, takich jak serce, wątroba oraz nerki. Związki zawarte w ślinie pijawek mają silne działanie rozrzedzające i rozpuszczające zakrzepy. Stawianie pijawek na wszystkich obszarach ciała znacznie poprawi mikro krążenie powodując lepsze dotlenienie i szybszy metabolizm.


Żylaki - są najczęściej wywołane nadmiarem cholesterolu przyklejonym do ścianek, zmniejszającym przepływ krwi oraz utrudniającym prawidłową pracę zastawek żylnych. Jego nadmiar powoduje ich niedomykalność oraz zastoje. Stara i nie odpływająca krew w żyłach wywołuje stany zapalne ścian żylnych, które z kolei powolnie pęcznieją oraz skręcają się, by wkrótce uwidocznić się pod skórą w postaci znanych nam wszystkim żylaków.

Żylaki
  


Leczymy poprzez stawianie pijawek w okolicy żylaków. Sukces w całkowitym wyleczeniu zależeć będzie od wielkości żylaka(ów) i czasu jaki upłynął od ich pojawienia się.

Wykonujemy 2-10 zabiegów z użyciem 2-8 pijawek w zależności od nasilenia i rozproszenia.
Zabiegi powinny ulżyć w bólu i mocno zmniejszyć ich wielkość.
Żylaki małe, tak zwane pajączki, znikają całkowicie na długi czas.

Zator
Leczymy poprzez postawienie pijawek na bolących kończynach oraz kluczowych organach.
Wykonujemy 5-8 zabiegów z użyciem 3-8 pijawek w zależności od zaplanowanego leczenia.
W czasie leczenia zalecana niskotłuszczowa dieta bogata w witaminę D poprawiającą stan naszych żył i tętnic.

© 2011, Euro-gen biohodowla

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego